Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Sosyal Market ile ihtiyaç sahipleri mutlu, Beyoğlu huzurlu

16
Kasım 2018

Beyoğlu’nda 2010 yılında kurulan Sosyal Market ihtiyaç sahiplerinin en büyük destekçisi oldu.

Devamı

Sosyal Market İşbirliği Ağını Genişletiyor

01
Kasım 2018

Beyoğlu’nda ihtiyaç sahiplerinin en büyük destekçilerinden olan Sosyal Market, CarrefourSA ile bulunan işbirliği protokolünü yeniledi.

Devamı

Sosyal Market’ten İhtiyaç Sahiplerine Bir Ton Hamsi

16
Ekim 2018

Sosyal Market ihtiyaç sahiplerine 1 ton hamsi dağıtarak gönülleri fethetti

Devamı

Çocuklar Sünnet Şöleni’nde Doyasıya Eğlendi

04
Temmuz 2018

Beyoğlu’nda düzenlenen 25. Geleneksel Sünnet Şöleni’nde 400’den fazla çocuk animasyon gösterileri ve yarışmalarla doyasıya eğlendi.

Devamı

Beyoğlu’nda İş Kadınları Sosyal Market için el ele

11
Mayıs 2018

Beyoğlu’nda Sosyal Market’in ihtiyaç sahiplerine 8 yıldır aralıksız olarak uzattığı yardım elinin daha geniş kitlelere ulaşması amacıyla bağış yemeği düzenlendi.

Devamı

İhtiyaç Sahiplerinin Yüzü Sosyal Market ile Gülüyor

26
Aralık 2017

Beyoğlu’nda dar gelirli ailelerin her türlü ihtiyacını gideren Sosyal Market, şimdi de yaklaşık 3 ton hamsiyi ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtarak gönülleri bir kez daha fethetti.

Devamı

Sosyal Market hizmette sınır tanımıyor

22
Haziran 2017

Beyoğlu Belediyesi tarafından 2010 yılında kurulan Sosyal Market, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için yepyeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

Devamı

Beyoğlu’nda Sünnet Coşkusu

22
Mayıs 2017

Beyoğlu Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Sünnet Şöleni’nde 283 çocuk erkekliğe ilk adımı atmadan önce doyasıya eğlendi.

Devamı

Beyoğlu Özel Eğitim Şenliği

18
Mayıs 2017

Beyoğlu’nda Özel Eğitim Sınıflarında okuyan öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Beyoğlu Özel Eğitim Şenliği’ne katılan Başkan Demircan, “Bir toplumun geleceği, zenginliği ve refahı; yavrularında, gençlerinde, çocuklarındadır. Onları ne kadar iyi hayata hazırlarsak, ne kadar problemsiz kılarsak o kadar güçlüyüz, o kadar geleceğe ümitle bakıyoruz demektir” dedi.

Devamı

Demircan engelli gençlerin askerlik sevincine ortak oldu

12
Mayıs 2017

Beyoğlu’nda 15 engelli genç, bir gün boyunca yaptıkları askerliğin ardından Başkan Ahmet Misbah Demircan’ın verdiği yemeğe katıldılar. Başkan Demircan, gençlere Türk bayrağı hediye etti.

Devamı