Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Meclis Üyeleri Sosyal Market’i ziyaret etti

11
Şubat 2017

AK Parti ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte Sosyal Market’i ziyaret eden Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Gelen yardımı istifleyerek doğru yere ulaştıran bir sistem kurduk. Burada her şey şeffaf, ölçülebilir ve adaletli bir mekanizma üzerinden yürütülüyor. Bu şeffaflık bizim için çok kıymetli.” dedi.

Devamı

Sosyal Market Engel Tanımıyor

10
Ocak 2017

Beyoğlu‘nda yaşayan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar, İstanbul’u etkisi altına alan yoğun kar yağışından etkilenmedi.

Devamı

Halep’e 5 Tır yardım

02
Ocak 2017

Beyoğlu Belediyesi, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ve Türk Kızılayı tarafından Halep için başlatılan "Kardeşlik Seferberliği" kampanyasına 5 TIR yardım malzemesiyle destek verdi.

Devamı

17 ülkeden 40 Wego üyesi Sosyal Market’i ziyaret etti

14
Ekim 2016

WeGo (Dünya Yerel Yönetimler ve Şehirler E-devlet Organizasyonu) üyesi Belediye Başkanları ve temsilcileri Beyoğlu Sosyal Marketi ziyaret etti. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, örnek proje olarak ödül alan Sosyal Market’i 17 ülkeden 40 farklı temsilciye gezdirdi.

Devamı

Kurban bağışları 5500 ailenin yüzünü güldürecek

06
Eylül 2016

Beyoğlu Belediyesi ve Sosyal Market Vakfı işbirliğince düzenlenen kurban bağış organizasyonu Beyoğlu’ndaki yardıma muhtaç 5500 aileye kurban sevinci yaşatacak.

Devamı

Beyoğlu’nda 2000 çocuğun bayramlığı Sosyal Market’ten

02
Eylül 2016

Beyoğlu Belediyesi öncülüğünde kurulan Sosyal Market yoksul ailelerin umudu olmaya devam ediyor. Her bayram olduğu gibi yaklaşan kurban bayramında da 2000’den fazla ihtiyaç sahibi çocuğun bayramlıkları Sosyal Market tarafından ücretsiz olarak karşılanacak.

Devamı

Beyoğlu’nda Sünnet Şöleni Coşkusu Yaşandı

31
Mayıs 2016

Beyoğlu Belediyesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu Sünnet Şöleni’nde530 çocuk erkekliğe ilk adımı atmadan önce doyasıya eğlendi.

Devamı

Bize Mağdur ve Mazlum İnsanlara Yardım Etmek Düşer

22
Şubat 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Dostluk Eli Yardım Seli” kampanyasının 2016 yılı sonuna kadar devam edeceğini belirtti.

Devamı

Alan El İle Veren El Arasında Köprüyüz

12
Şubat 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, kurulduğundan bu yana sosyal markete destek olan Hayat Holding ailesini şirket merkezinde ziyaret etti.

Devamı

Suriyeli Mültecilere Yardım Eli

11
Şubat 2016

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Market Vakfı, AK Parti Beyoğlu Kadın Kolları Teşkilatı ve Asitane Vakfı işbirliğiyle Suriyeli mülteciler için hazırlanan yardım TIR’ı yola çıktı. 

Devamı