Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Sosyal Market Alan Elle Veren El Arasında Bir Köprüdür

27
Ocak 2016

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Sosyal Market’e desteklerinden dolayı Anadolu Birlik Holding Başkanı ve aynı zamanda Karaman Milletvekili olan Recep Konuk’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek plaket takdim etti.

Devamı

Bu Proje Türkiye’de Rol Model Olur

19
Ocak 2016

Başkan Ahmet Misbah Demircan’la Sosyal Market’i gezerek faaliyetleri hakkında bilgi alan Böhürler,Sosyal Market’in örnek bir proje olduğunu söyledi.

Devamı

Bir Sms ile Sizde Yoksullara Umut Olun

18
Ocak 2016

Bugüne kadar Beyoğlu’nda binlerce yoksula yardım eli uzatan Sosyal Market, başlattığı SMS kampanyası ile sizleri de yoksullara umut olmaya çağırıyor.

Devamı

Sosyal Market’in En Önemli Özelliği Şeffaflığıdır

17
Aralık 2015

Başkan Demircan, Sosyal Market’e yardımlarından dolay Seyidoglu Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necati Göksu’ya teşekkür etti

Devamı

Asker Ailelerine Destek

10
Aralık 2015

Sosyal Market Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Muhtaç Er Ailesine Yardım Bürosu, 2015 yılında 166 asker ailesine toplamda 483.280,00 TL yardımda bulundu.

Devamı

Engelli Yavrularımızın Hepsi Hayatımızın Bir Parçasıdır

03
Aralık 2015

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vasıtasıyla Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezide “Engelleri Birlikte Aşıyoruz” programı düzenledi.

Devamı

Sosyal Market’e Gönül Rahatlığıyla Destek Sağlanıyor

04
Kasım 2015

“Sosyal Market“ uygulamasına büyük firmalardan destek gelmeye devam ediyor.

Devamı

Beyoğlu Belediyesi yaşlılar için elele verecek

29
Eylül 2015

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi 1-2 Ekim tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek.

Devamı

Sosyal Markette Kurban Bayramı sevinci!

28
Eylül 2015

osyal Market Vakfı’ tarafından başlatılan ‘Kurban Bağışı Kampanyası’ kapsamında 30 bin ihtiyaç sahibi vatandaş, kurban bağışçıları sayesinde sofralarında Kurban Bayramı sevinci yaşadı. 

Devamı

İstanbul 2.Bölge Milletvekili Av.Fatma Benli Sosyal Marketimizi ziyaret etti

25
Ağustos 2015

25/08/2105 Salı günü İstanbul 2.Bölge Milletvekili Av.Fatma Benli Beyoğlu Belediye Başkanımız Sn.Ahmet Misbah Demircan ı makamında ziyaret ederek ardından Sosyal Marketimizi ziyaret etti

Devamı