Kuşları dahi düşünen onlara evler inşa eden bir medeniyetin varisleri olarak Beyoğlu’nda Sosyal Belediyeciliğe yepyeni boyutlar kazandırdık .SOSYAL MARKET ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın onurunu kırmadan yardım yapmanın huzurunu yaşıyoruz.Sizleri bu iyiliğe ortak olmaya davet ediyoruz.

 
 
 

Haberler

Beyoğlu Belediyesi'ne En Güvenilir Proje Ödülü

13
Kasım 2014

Beyoğlu Belediyesi’nin “Sosyal Kart ve Gıda Bankacılığı” projesi uluslar arası düzeyde “En Güvenilir” proje ödülüne layık görüldü. 

Devamı

Beslenme çantası Sosyal marketten

29
Ekim 2014

Beyoğlu’nda bulunan ‘Sosyal Market’ten ücretsiz alışveriş yapabilen ihtiyaç sahibi aileler, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında çocuklarının eğitim ihtiyaçlarını gönüllerince giderebilmekteler.

Devamı

Beyoğlu’nun iyilik kapısı “Sosyal Market”

10
Ekim 2014

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Marke Vakfı yürüttüğü kurban bağışı kampanyasında Kurban Bayramı boyunca 257 adet küçük ve büyük baş kurban keserek ihtiyaç sahibi ailelere dağıttı. 

Devamı

Beyoğlu Kurban Bayramı’na hazır

20
Eylül 2014

Beyoğlu Belediyesi ekipleri bayram süresince vatandaşa hizmet verecek.

Devamı

Sosyal Market Vakfı’ndan “Hissenize iyilik düşsün”

19
Eylül 2014

Beyoğlu’nda 5 bin ailenin yüzünü güldüren Sosyal Market Vakfı, bu yıl da Beyoğlu Belediyesi iş birliği ile Kurban Bağış organizasyonu düzenliyor.

Devamı

Sosyal Market’e İSO’dan Gıda Güvenliği Sertifikası

16
Eylül 2014

Sosyal Market, Türkiye'de sadece birkaç önemli marketin alabildiği İSO 22000 – 2005 Gıda Güvenliği Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

Devamı

Sosyal Market’ten öğrencilere kırtasiye yardımı

15
Eylül 2014

Eğitim – öğretim sezonunun açılmasıyla birlikte kırtasiye reyonumuzda öğrencilere destek vermeye başladık.

Devamı

Engelliler Kefken Kampı'nda

09
Eylül 2014

Beyoğlu’nda yaşayan engelliler, engel tanımıyor. 

Devamı

“İyilik Köprüsü’nde” iftar sofrası

21
Temmuz 2014

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’ndaki ihtiyaç sahibi vatandaşlara bağışta bulunan hayırseverlerle bir araya geldi.

Devamı

Engelleri kaldıran iftar sofrası

19
Temmuz 2014

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Aynalıkavak’ta düzenlenen geleneksel sokak iftarında Beyoğlu’nda yaşayan engelli vatandaşlarla bir araya geldi. 

Devamı