444 0 160

65 Yaş Üstü Gıda Paketi

117

Teslim Edilen Aile

841

Paket

65 Yaş Üstü Gıda Paketi

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak Beyoğlu’nda ikamet eden alışveriş yapmakta zorlanan 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın Sosyal Market alışverişlerini istekleri doğrultusunda hazırlamakta ve adreslerine teslim etmekteyiz

Kimler 65 yaş Üstü Gıda Paketi Hizmetinden Yararlanabilir?

Alışveriş yapmakta zorlanan, alışverişini yapacak yakını bulunmayan ve Sosyal Market Kart sahibi 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız yararlanabilir.

65 Yaş Üstü Gıda Paketi Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için 444 0 160 No’lu iletişim merkezi üzerinden ya da Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün bürosundan başvuru yapmanız gerekmektedir.

65 Yaş Üstü Gıda Paketi Hizmeti İçin Aşamalar Nelerdir?

İnceleme Aşaması: Başvuruda bulunan Beyoğlulu hemşehrilerimizin 65 yaş üstü gıda paketi hizmetinden yararlanabilmesi için büro personelimiz tarafından gerekli bilgiler alınmaktadır.

Değerlendirme Aşaması: Alınan bilgiler eşliğinde Değerlendirme Kurulu tarafından verilen karar vatandaşımıza telefon görüşmesiyle bildirilmektedir.

Hizmet Aşaması: Değerlendirme Kurulu kararı ile başvurusu olumlu sonuçlanan vatandaşlarımızın alışverişleri faydalandığı Sosyal Market Kart türüne göre aylık,3 aylık ya da 6 aylık periyotlarla düzenli olarak evlerine teslim edilmektedir.

65 Yaş Üstü Gıda Paketi

65 Yaş Üstü Gıda Paketi 65 Yaş Üstü Gıda Paketi 65 Yaş Üstü Gıda Paketi 65 Yaş Üstü Gıda Paketi 65 Yaş Üstü Gıda Paketi 65 Yaş Üstü Gıda Paketi