444 0 160

Evde Bakım Hizmeti

110

Bakım Hizmeti Verilen kişi

Evde Bakım Hizmeti

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak bakacak kimsesi olmayan yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın kişisel bakım ve ev temizliklerini gerçekleştirmekte, hayatlarını kolaylaştırmaktayız.

Kimler Evde Bakım Hizmetinden Yararlanabilir?

Beyoğlu’nda ikamet eden, yakın çevresinde bakacak kimsesi bulunmayıp; engellilik, yaşlılık ya da sağlık problemlerinden dolayı kişisel bakım ve ev temizliğini yapamayacak durumda olan kişiler yararlanabilir.

Evde Bakım Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için 444 0 160 no’lu iletişim merkezi veya Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün bürosundan başvuru yapmanız gerekmektedir.

Evde Bakım Hizmeti İçin Aşamalar Nelerdir?

İnceleme Aşaması: Başvuruda bulunan Beyoğlulu hemşehrilerimizin evde bakım hizmetinden yararlanabilmesi için sosyal inceleme ekiplerimiz tarafından adreslerine ziyaret düzenlenmektedir.

Değerlendirme Aşaması: Uzman sosyal inceleme ekiplerimizce yapılan inceleme ve değerlendirme raporları eşliğinde Değerlendirme Kurulu tarafından verilen karar, vatandaşımıza mesaj yoluyla bildirilmektedir.

Hizmet Aşaması: : Değerlendirme Kurulu kararı ile başvurusu uygun bulun komşularımızın hanelerinde yetkin personellerimiz tarafından öz bakım ihtiyaçları giderilmekte ve ev temizliği hizmeti sunulmaktadır.

Evde Bakım Hizmeti

evde bakım hizmeti evde bakım hizmeti evde bakım hizmeti evde bakım hizmeti evde bakım hizmeti evde bakım hizmeti