444 0 160

Glütensiz Gıda Paketi

30

Aile

357

Paket

Glütensiz Gıda Paketi

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak sadece glütensiz gıda tüketmek zorunda olan çölyak hastaları için piyasada az bulunan ve yüksek fiyatlara satılması sebebiyle almakta güçlük çekilen ürünleri içeren destek paketleriyle vatandaşlarımıza glütensiz gıda paketi yardımı yapılmaktadır.

Kimler Glütensiz Gıda Paketi Hizmetinden Yararlanabilir?

Beyoğlu’nda ikamet eden, çölyak hastası olan ve sosyal yardım alma şartlarını sağlayan kişiler yararlanabilir.

Glütensiz Gıda Paketi Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için 444 0 160 no’lu iletişim merkezi veya Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün bürosundan başvuru yapmanız gerekmektedir.

Glütensiz Gıda Paketi Hizmeti İçin Aşamalar Nelerdir?

İnceleme Aşaması: Başvuruda bulunan Beyoğlulu hemşehrilerimizin glütensiz gıda paketi hizmetinden yararlanabilmesi için sosyal inceleme ekiplerimiz tarafından adreslerine ziyaret düzenlenmektedir.

Değerlendirme Aşaması: Uzman sosyal inceleme ekiplerimizce yapılan inceleme ve değerlendirme raporları eşliğinde Değerlendirme Kurulu tarafından verilen karar, vatandaşımıza mesaj yoluyla bildirilmektedir.

Hizmet Aşaması: : Değerlendirme Kurulu kararı ile başvurusu uygun bulun komşularımıza glütensiz gıda paketleri başvuruyu takip eden sene başında her ay düzenli olarak evlerine teslim edilmektedir.