444 0 160

Hamam Hizmeti

954

Banyo(Hamam) Fişi

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak Beyoğlu’nda ikamet eden, su ve banyo problemi yaşayan ailelere ve evsiz vatandaşlarımıza hamam hizmeti sunulmaktadır.

Kimler Hamam Hizmetinden Yararlanabilir?

Beyoğlu’nda ikamet eden sosyal yardımlardan yararlanma hakkına sahip bulunan, evinde şebeke suyu bağlantısı olmayan, banyosu bulunmayan ailelere ve evsiz vatandaşlarımıza hamam hizmeti sunulmaktadır.

Hamam Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün bürosundan başvuru yapmanız gerekmektedir.

Hamam Hizmeti İçin Aşamalar Nelerdir?

İnceleme Aşaması: Başvuruda bulunan Beyoğlulu hemşehrilerimizin hamam hizmetinden yararlanabilmesi için sosyal inceleme ekiplerimiz tarafından adreslerine ziyaret düzenlenmektedir.

Değerlendirme Aşaması: Uzman sosyal inceleme ekiplerimizce yapılan inceleme ve değerlendirme raporları eşliğinde Değerlendirme Kurulu tarafından verilen karar, vatandaşımıza telefon görüşmesi yoluyla bildirilmektedir.

Hizmet Aşaması: Değerlendirme Kurulu kararı ile olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine hamam kartları verilmekte kartlarda verilen randevular doğrultusunda haftanın belirli günlerinde ilçemizde bulunan temizliği ve hijyenik koşulları sağlanmış hamamlarda duş hizmeti almaları sağlanmaktadır.