444 0 160

Yakacak Yardımı

2.460

Torba Kömür

410

Torba Odun

Yakacak Yardımı

 

Beyoğlu Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olarak Beyoğlu’nda ikamet eden muhtaç ve dar gelirli vatandaşların ve ailelerinin kış aylarında daha iyi ısınabilmeleri ve hastalıklardan korunabilmeleri amacıyla yakacak yardımı hizmeti sunmaktayız.

Kimler Yakacak Yardımı Hizmetinden Yararlanabilir?

Beyoğlu’nda ikamet eden,kış aylarında ısınmalarını sağlayamayan ve sosyal yardım alma şartlarını sağlayan kişiler yararlanabilir.

Yakacak Yardımı Hizmetinden Yararlanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için 444 0 160 no’lu iletişim merkezi veya Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün bürosundan başvuru yapmanız gerekmektedir.

Yakacak Yardımı Hizmeti İçin Aşamalar Nelerdir?

İnceleme Aşaması: Başvuruda bulunan Beyoğlulu hemşehrilerimizin yakacak yardımı hizmetinden yararlanabilmesi için sosyal inceleme ekiplerimiz tarafından adreslerine ziyaret düzenlenmektedir.

Değerlendirme Aşaması: Uzman sosyal inceleme ekiplerimizce yapılan inceleme ve değerlendirme raporları eşliğinde Değerlendirme Kurulu tarafından verilen karar, vatandaşımıza mesaj yoluyla bildirilmektedir.

Hizmet Aşaması: : Değerlendirme Kurulu kararı ile başvurusu uygun bulun komşularımıza yakacak yardımı yapılmakta ve evlerine teslim edilmektedir. 

Yakacak Yardımı

yakacak yardımı yakacak yardımı yakacak yardımı